Main menu

Gwarny Jarosławiec

Oddalony o 3 km od naszego zespołu komfortowych domków letniskowych nad Bałtykiem Jarosławiec to turystyczne centrum okolicy. W miasteczku znajdziesz niezliczone smażalnie ryb, bary, restauracje, lodziarnie i sklepy z pamiątkami. Nic dziwnego, że tyle tu turystów!

Co jeszcze oferuje Jarosławiec, oprócz gwaru plażowiczów? Koniecznie trzeba wejść na szczyt latarni morskiej. Z wysokości 33 m można podziwiać malowniczą panoramę Bałtyku i zalesionego nabrzeża. Po zejściu na dół warto odwiedzić również przystań morską i wśród kolorowych kutrów i łodzi rybackich, pomarzyć o morskiej przygodzie.

A co, gdy pogoda nie dopisuje? Jarosławiec ma na to receptę – Aquapark Panorama Morska to największa atrakcja w mieście. Największy i najnowocześniejszy w kraju kompleks basenów rekreacyjnych zewnętrznych i wewnętrznych z podgrzewaną wodą gromadzi w środku takie atrakcje jak sztuczne fale, gejzery, rwąca rzeka i grota z wodospadami.

Jeśli planujesz aktywne wakacje w Rusinowie, koniecznie skuś się również na wycieczkę jedną z dwóch tras rowerowych – szlakiem poligonowym do Ustki (ok. 28 km) lub nadmorską trasą do Darłówka (ok. 20 km). W naszym kompleksie domków letniskowych nad morzem Bałtyckim możesz wypożyczyć rower!

Comments are closed.